fbpx

Франківські пластуни змагалися у конкурсах з нагоди Дня пам'яті патронів

Суспільство 20:33, 29.03, 2016

Днями юнацький курінь ім. Марійки Підгірянки вже вп’яте організував захід, присвячений 135-ій річниці з дня народження патронеси куреня – Марійки Підгірянки (Марії Омелянівни Ленерт-Домбровської).

Патрон куреня – це видатна особа з українського минулого, яку наслідує юнацький курінь. За хорошою традицією місцем проведення став вже рідний для куреня Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. Марійки Підгірянки, передає прес-служба МВК.

Цьогоріч у заході взяли участь 7 куренів міського осередку Пласту – Національної скаутської організації України, які мали можливість спробувати свої сили у наступних конкурсах:

  • Конкурс акустичної пісні "Своє краще"
  • Конкурс віршів "Слухати та чути…"
  • Фотоконкурс "Злови момент"
  • Інтелектуальний конкурс "Чи знаєш ти?…"
  • Мистецький конкурс "Намалюй мені"

Захід розпочався благодійним ярмарком на одній з головних вулиць міста. Жителі та гості міста мали можливість придбати вироби, які підготували юнаки та юначки куренів. За час ярмарку було зібрано 700 гривень, які будуть надіслані для допомоги  воїнам, які зараз воюють у зоні АТО.

Варто зазначити, що учасники дуже добре попрацювали над підготовкою до конкурсної програми і показали надзвичайно хороший рівень, тож обрати переможців було не так просто. У загальному заліку результати заходу виглядають наступним чином:

– Третє місце – курінь ч. 99 ім. Павла Скоропадського;

– Друге місце поділили між собою курінь ч. 49 ім. Івана Миколайчука та курінь ч. 79 ім. В’ячеслава Липинського;

– Перемогу з досить великим відривом отримала команда куреня ч. 56 ім. Мілени Рудницької.

На захід завітав франківський гурт "Айсберг", який під час музичної паузи виконав декілька зворушливих пісень.   

Як зазначила комендант заходу ст.пл. Анна Лотовська, БлиСк: "Дуже сподіваюсь, що буде відбуватися якомога більше патріотичних заходів, які б стимулювали юнацтво ще глибше цікавитись життям та творчістю відомих українців, котрі зробили вагомий внесок у розвиток нашої держави та сьогодні є патронами пластових куренів. Також дуже б хотілось, щоб наступного року у заході взяли участь курені не лише Івано-Франківська, але й області чи навіть України, тому радо запрошую та до зустрічі на Дні пам’яті патронів 2017!"

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: