fbpx

Франківські роботодавці не поспішають офіційно оформляти працівників. ВІДЕО

Суспільство 12:44, 09.06, 2017

Побороти зарплату "в конвертах". В мерії розповіли про результати комісії з легалізації праці.

Кажуть, більшість місцевих підприємців не бажають офіційно оформляти найманих працівників. А ще занижують мінімальну зарплату або залучають персонал на так зване безоплатне стажування. Всі ці дії незаконні, кажуть у профільному управлінні, йдеться в сюжеті ТРК "Вежа".

Попри значні маніпуляції трудового законодавства, спостерігається збільшення бюджетних надходжень з фізичних осіб. Торік в міську казну надійшло близько 300 мільйонів гривень, кажуть в профільному управлінні. Значний відсоток коштів складає створення додаткових робочих місць. Попри це міжвідомча комісія не може здійснювати повноцінний контроль за підприємствами. Адже, як відомо, діє урядовий мораторій на податкові та інші перевірки бізнесу. Відтак коміся обмежується інформаційно-роз’яснювальною роботою. Ці повноваження незабаром виконуватиме інспекція з праці, яка запрацює вже у вересні.

У мерії сподіваються на подальше партнерство між новоствореною інспекцією та суб’єктами господарювання. Адже офіційне укладання договору про трудові відносини – взаємовигідна річ для працівників та роботодавців.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: