fbpx

Франківські школи отримали вказівку зареєструватися у Facebook та залучити якомога більше педагогів

Суспільство 10:19, 10.08, 2018

Директор департаменту освіти та науки Івано-Франківськ міської ради Ігор Максимчук звернувся з листом до керівників закладів освіти міста з проханням зареєструватися у соціальній мережі Facebook.

Як писав КУРС, цього тижня на оперативній нараді міський голова Руслан Марцінків відчитав підлеглих за неактивність у Facebook. Серед тих, хто недопрацьовує у соцмережах, Марцінків назвав департамент освіти та науки.

Після того директор департаменту Ігор Максимчук звернувся до керівників шкіл з листом.

"Відповідно до протокольного доручення наради у міського голови та з метою оперативного отримання фахової інформації в режимі онлайн Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради просить Вас до 10.08.2018 р. зареєструватися у соціальній мережі Facebook, створити сторінку закладу  та постійно оприлюднювати інформацію про актуальні події й новини, які відбуваються у Вашому навчальному закладі", – йдеться в листі.

Франківські школи отримали вказівку зареєструватися у Facebook та залучити якомога більше педагогів 1

Також Максимчук просить залучити педагогів до соцмережі, зокрема до сторінки Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

"Водночас просимо залучити якомога більше педагогів до того, щоб вони приєдналися до сторінки Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, обравши функцію "Вподобано", – пише Максимчук.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!
 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: