fbpx

Франківські школярки перемогли на Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну. ФОТО

Стиль життя 17:12, 19.09, 2018

Вихованці Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції другий рік поспіль вибороли гран-прі у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну.

Під керівництвом Оксани Марущак, керівника гуртка "Флористика", вихованці МДЕС Міщук Діана (уч. 11 кл., ЗШ №17) та Цюпер Ольга (уч. 10 кл., ПМЛ) представили журі творчий проект "Станіславська мармуляда", інформує прес-служба департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради.

Франківські школярки перемогли на Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну. ФОТО 1

Проект за результатами конкурсу у номінації "Квіткові килими" отримав найвищу кількість балів та особливе визнання журі – гран-прі.

До участі у фінальному етапі конкурсу були запрошені команди з 13 областей України: Закарпатської, Чернігівської, Харківської, Донецької, Рівненської, Дніпропетровської, Херсонської, Вінницької, Кіровоградської, Одеської, Полтавської, Сумської та Івано-Франківської, ескізи проектів яких стали переможцями у відбірковому, заочному етапі.

Майже два дні працювали конкурсанти над втіленням своїх проектів. Букети квітів та інші необхідні матеріали були заготовлені учасниками заздалегідь та привезені до столиці з рідного краю.

Готуючи конкурсну роботу, вихованці МДЕС відібрали найкращі квіти, вирощені на ділянках, та підготували до ювілейної дати позашкілля проект, обравши назву, пов’язану з історією нашого міста, – "Станіславська мармуляда".  

За підготовку та втілення ідеї проекту гуртківців МДЕС нагороджено грамотами Міністерства освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, а також цінними подарунками. Керівника проекту Оксану Марущак нагороджено Подякою Міністерства освіти і науки України.

Нагадаємо, минулого року вихованці Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції Міщук Діана, Цюпер Ольга та Витвицька Соломія під керівництвом Оксани Марущак вибороли найвищу перемогу – Гран-прі у номінації "Квіткові килими" з темою проекту "Гуцульська джирга".  

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: