Протягом року Оргкомітет премії слідкував за виступами українських юніорів, після чого було оприлюднено топ-50 юних спортсменів, які і боротимуться за звання кращих у 7 номінаціях.
Серед усіх номінантів і два спортсмени з Івано-Франківська: каноїстка Людмила Лузан та легкоатлет Михайло Гаврилюк. Чемпіонка та срібна призерка світу номінована на титул "Краща спортсменка року". А івано-франківський легкоатлет побореться за звання "Сенсація року".
Хто стане кращим спортсменом, спортсменкою, командою, тренером, "Сенсацією року", "Досягненням року", "Сподіванням України", "За волю до перемоги", визначать спортивні журналісти вже в грудні, але інтригу триматимуть до самої церемонії.
Але до думки прихильників українського спорту організатори обіцяють прислухатися. За результатами інтернет-голосування "#likejunior" буде визнано українського улюбленця.