• Новини
  • Спорт
  • Франківські спортсмени здобули нагороди на чемпіонаті світу зі спортивної ходьби у Китаї. ФОТО

Спорт 16:34, 07.05, 2018

У китайському місті Тайцан на шосейній трасі відбувся чемпіонат світу зі спортивної ходьби. Франківські спортсмени здобули призові місця та навіть встановили рекорд України.

Наші спортсмени Христина Юдкіна та Валерій Літанюк в складі збірної команди України здобули дві медалі. У командному заліку Валерій Літанюк на дистанції 50 км показав час 3.53.05. і став срібним призером серед чоловіків, інформує прес-служба МВК.

Христина Юдкіна дистанцію 50 км пройшла за 4.22.14 і тим самим встановила рекорд України на цій дистанції. За результатом змагань спортсменка здобула бронзову нагороду серед жінок.

Спортсмени тренуються під керівництвом Віталія Матешка та Сергія Новака.