fbpx

Франківські студенти передадуть 5 тисяч гривень на лікування онкохворої Марічки Троян-Мосорі з Рогатина

Суспільство 14:21, 12.12, 2018

11 грудня у Прикарпатському національному університеті відбулася благодійна акція "Творимо добро своїми руками". Захід проходить вже п’ятий рік поспіль.

"Обов’язок кожного із нас – допомогти тому, хто потребує допомоги, особливо в такий складний час. Ми завжди відгукуємося на прохання про допомогу і також вчимо наших студентів робити добрі справи", – зазначила організатор акції Оксана Цюняк.

На благодійній акції студенти напряму підготовки "Початкова освіта" Івано-Франківського коледжу Прикарпатського університету ім. В. Стефаника представили виготовлені власноруч ялинкові прикраси, новорічні сувеніри, м’які іграшки та багато іншого.

"Все ці іграшки та сувеніри, які ви бачите на нашій акції, ми робили під час занять з трудового навчання. Кожен з нас вклав у виріб свою душу, талант, щире серце допомоги", – наголосили майбутні педагоги. 

До проведення заходу активно долучилися і студенти Педагогічного факультету. Вони пропонували учасникам акції домашню випічку та солодощі.

Під час акції організаторам вдалося зібрати 5 тисяч грн. Благодійні кошти передадуть на лікування онкохворої 12-річної Марічки Троян-Мосорі з Рогатина.

Нагадаємо, дівчинка кілька років бореться з гострою лейкемією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: