fbpx

Франківські студенти стали призерами Всеукраїнського конкурсу з китайської мови

Суспільство 17:18, 08.04, 2019

Студенти 2-го курсу факультету іноземних мов взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з китайської мови. Захід проходив в Інституті Конфуція Київського національного лінгвістичного університету.

У рамках програми заходу відбувся конкурс усних тем з китайської мови "Я і Китай", "Я і китайська мова". У ньому взяли участь 25 осіб. Серед них і студенти II курсу факультету іноземних мов Прикарпатського університету, які вивчають китайську мову як другу іноземну, повідомляє прес-служба ПНУ.

За результатами конкурсу наші студентки-китаїсти Ольга Фединчук та Яна Сміжак стали призерами та посіли III місце.

"Пишаюся такими високими результатами наших студентів. Вони добре готувалися і доклали багато зусиль, щоб стати призерами конкурсу", – зазначила старший викладач кафедри загального та германського мовознавства Ірина Ілійчук.

Зазначимо, що минулого року Прикарпатський національний університет та Інститут Конфуція Київського національного лінгвістичного університету стали партнерами. Відповідно до Угоди про співпрацю студенти-китаїсти беруть активну участь в конкурсах, олімпіадах з китайської мови, проводять різноманітні  заходи з вивчення китайської мови та культури. Сьогодні в Прикарпатському університеті понад сім десятків студентів вивчають китайську мову як другу іноземну.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: