fbpx

Франківські студенти-реставратори будуть стажуватися в Європі

Суспільство 13:13, 16.08, 2018

Прикарпатський національний університет разом з Академією Мистецтв Варшави розпочинають спільну програму з підготовки реставраторів.

Відповідний інтенційний лист про співпрацю вчора підписали ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда та проректор з наукової роботи та розвитку Академії Мистецтв Віктор Єнджеєц.

14-15 серпня університет з робочим візитом відвідала делегація Академії Мистецтв у Варшаві (Республіка Польща), інформує прес-служба ПНУ.

"Ми прийняли рішення розпочати спільну програму з Академією Мистецтв у Варшаві, для того щоб почати вести підготовку фахівців в Україні, які би могли, отримавши світовий досвід, здійснювати реставраційні роботи. Програма буде реалізовуватися на кафедрі образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації нашого університету. Це важливий крок. І я вдячний польським колегам, що відгукнулися на співпрацю", – зазначив ректор Ігор Цепенда у ході зустрічі.

Він також поінформував присутніх, що на кафедрі образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації нещодавно відкрито новий напрям підготовки фахівців за спеціалізацією "Реставрація творів мистецтва".

"Наші професори задіяні в різноманітних проектах по цілому світу. Ми маємо систематизовані знання і практичні навички. Тепер хочемо скористатися можливістю поділитися цим досвідом з студентами Прикарпатського університету", – своєю чергою підкреслив Віктор Єнджеєц.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: