fbpx

Франківські "УКРОПівці" вимагають відкритості у роботі бюджетної комісії

Політика 18:29, 30.08, 2017

Під час засідання 15 сесії міської ради «УКРОПівець» Віталій Мерінов зачитав депутатський запит до Руслана Марцінківа. У документі зазначено, що депутати стурбовані закритістю комісій в міській раді. Найбільше це стосується бюджетної комісії. “УКРОПівці” вважають, що влада навмисне приховує дати і час їхнього проведення.

 “Ми, депутати фракції «УКРОП» в Івано-Франківській міській раді, черговий раз  стурбовані ситуацією із відкритістю та прозорістю діяльності міської ради. Зокрема, це стосується абсолютної закритості для громади та засобів масової інформації бюджетного процесу в міській раді.

Постійно під час діяльності нового скликання ради відбувається ганебний факт приховування часу і місця проведення засідання бюджетної комісії. Зокрема, на сайті міської ради в порушення Регламенту не повідомляється про засідання цієї комісії. Депутатам, мешканцям і журналістам незрозуміле таке приховування, і припускаємо, що фінанси міського бюджету розподіляють за корупційним принципом.

Вважаємо таку ситуацію злочинною. Громада повинна розуміти на що влада витрачає її, громади, кошти, які мотиви і пріоритети. На що витрачені 500 мільйонів перевиконання міського бюджету за час діяльності нової влади

Ми, депутати Івано-Франківської міськради Фракції “Українського об’єднання патріотів – УКРОП”, вимагаємо чесного та прозорого розподілу коштів громади міста, особливо в частині перевиконання.

Вимагаємо:  

– від Р.Марцінківа, особисто повідомляти депутатів «УКРОПу» про час і місце засідань бюджетної комісії не пізніше як за добу до початку, оскільки відповідні служби не лише не повідомляють, а й не оприлюднюють на сайті, як того вимагає регламент.

– Допустити до роботи в бюджетній комісії міськради депутатів, які не входять в формальну більшість в міськраді в складі ВО Свобода-Батьківщина-БПП Солідарність”.

На правах реклами

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: