Про це у мережі Фейсбук повідомила Лідія Анушкевичус.
"Приїхали додому! Дякуючи Хлібокомбінату м. Івано-Франківська, який надав свою продукцію, відділу економіки Івано-Франківського міськвиконкому, уряду та мешканцям міста Жешув (Польща) і, звичайно, нашим волонтерам, нам вдалось зібрати суму 960 злотих. Далі збираємо кошти на тепловізор для Володі Борща і його побратимів на Сході. Хлопцям зараз непросто, наша допомога просто необхідна", – йдеться у повідомленні Лідії Анушкевичус.