fbpx

Франківського медика прийняли до престижного Товариства судинної та ендоваскулярної хірургії США

Здоров'я 19:20, 28.02, 2019

Нещодавно асистента кафедри хірургії навчально-наукового інституту післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету, кандидата медичних наук Олексія Гудза обрали дійсним членом Товариства судинної та ендоваскулярної хірургії США. Відповідне рішення ухвалили провідні експерти американської медичної організації.

Товариство судинної та ендоваскулярної хірургії США однією зі своїх цілей ставить максимальне сприяння науковій та практичній діяльності молодих судинних хірургів, інформує прес-служба ІФНМУ.

"Дійсне членство дозволить співпрацювати з провідними хірургами США, брати участь у засіданнях Товариства, дає доступ до спеціалізованого наукового журналу та всіх публікацій, – говорить Олексій Гудз.  Тобто вся найсучасніша інформація, яка доступна в Америці, вже доступна і мені. Завдяки цьому ми йдемо в ногу з сучасними тенденціями в судинній хірургії".

Франківського медика прийняли до престижного Товариства судинної та ендоваскулярної хірургії США 1

Олексій Гудз минулого року здобув міжнародний грант та пройшов двомісячне стажування у чотирьох провідних клініках США. Крім того, він взяв участь у роботі з’їзду судинних хірургів, йому довірили дати рецензію щодо якості наукового дослідження, проведеного у США. Як результат високої довіри йому запропонували статус дійсного членства в організації.

У 2017 році Олексій Гудз став переможцем гранту Європейської асоціації судинних хірургів, відвідав один із провідних центрів судинної хірургії Великобританії і, як наслідок стажування, впровадив у практику клініки судинної хірургії ІФНМУ сучасні підходи до операцій на сонній артерії, а також оптимізував методологію проведення ендоваскулярних втручань на аорті та артеріях нижніх кінцівок.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: