fbpx

Франківських медсестер і фельдшерів запрошують на післядипломну освіту у Польщі

Здоров'я 10:43, 05.07, 2017

4 липня в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулася зустріч з польською делегацією.

Польську делегацію представляли Роберт Торбус, директор міжнародної агенції праці Польщі, заступник директора центру едукації гуманітарної економічної академії в м. Лодзь та Володимир Гудима, регіональний директор в Україні міжнародної агенції праці м. Пйотркув-Трибунальський, Польща, інформує прес-служба ІФНМУ.

ІФНМУ представили проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки), доцент Сергій Кобець, начальник відділу міжнародних зв’язків, доцент Віталій Осадець, директор медичного коледжу ІФНМУ, доцент Юрій Боцюрко.

Основні напрямки співпраці, які запропонували колеги із Польщі: післядипломна освіта медичних сестер та фельдшерів у м. Лодзь на медичному факультеті, два роки навчання з візовою підтримкою та отриманням карти побуту з подальшим працевлаштуванням в Польщі та країнах Європейського Союзу. Основна вимога до кандидатів – диплом молодшого спеціаліста за фахом фельдшер або медична сестра та знання розмовної польської мови на рівні А2.

Також колеги зацікавлені у співробітництві із ІФНМУ у рамках програми Erasmus+ для України та стажуванні викладачів ІФНМУ у Польському університеті.

Наступним напрямком, цікавим для співпраці, є рекрутинг польських студентів для навчання в ІФНМУ. Віталій Осадець ознайомив колег з основними вимогами до польських студентів щодо отримання запрошень та вступу до ІФНМУ, познайомив з основними спеціальностями та напрямками роботи університету.

Нещодавно в Івано-Франківському національному медичному університеті побувала делегація землі Тюрингія (Федеративна Республіка Німеччина). Тюрингія пропонує студентам коледжів Прикарпаття навчання в Німеччині з подальшим працевлаштуванням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: