fbpx

Франківських старшокласників запрошують позмагатися за безкоштовне навчання у США

Суспільство 14:56, 18.09, 2017

Американські ради з міжнародної освіти розпочинають сезон тестування Flex.

23 вересня 2017 року о 9:00 учні Івано-Франківська та області зможуть випробувати свої сили і позмагатися за можливість безкоштовного навчання у США за "Програмою обміну майбутніх лідерів (FLEX)". 

Тестування відбудеться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Будівельників, 24, ЗОШ №22.

FLEX – це програма культурного обміну для старшокласників, в рамках якої учні 8, 9 та 10 класів мають можливість безкоштовно поїхати до США, навчатися у загальноосвітній школі протягом року, проживаючи у приймаючій родині. Програма повністю фінансується урядом США та адмініструється організацією "Американські Ради з міжнародної освіти".  

За 25 років роботи в Україні випускниками FLEX стали більш як 6 тисяч школярів, серед яких понад 250 – учні з обмеженими фізичними можливостями.

До конкурсу цього року допускаються всі учні 8-10 класів, які народилися в період з 01 січня 2001 по 15 липня 2003 року та володіють англійською мовою. 

З собою необхідно мати свідоцтво про народження, фотокартку 3х4 та згоду на обробку персональних даних (документ є обов’язковим, його можна знайти на сайті).

До участі в конкурсі також запрошуються діти з обмеженими фізичними можливостями. Дітям з обмеженими фізичними можливостями необхідно попередити про свою участь київське представництво "American Councils" для створення належних умов тестування.

Учасники з Луганської та Донецької областей та АР Крим, які відповідають всім критеріям, можуть взяти участь у тестуванні в будь-якому найближчому до них тест-центрі. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: