fbpx

Франківських водіїв громадського транспорту вчитимуть, як поводитися з інвалідами

Суспільство 13:37, 11.11, 2014

Всеукраїнське громадське об’єднання "Національна Асамблея інвалідів України" та Громадська організація жінок-інвалідів "Біла тростина" запрошують охочих узяти участь у Всеукраїнському семінарі-тренінгу для водіїв автотранспорту та встановлення звукових інформаційних пристроїв у міському громадському транспорті.

Семінар відбудеться 12-13 листопада у конференц-залі готелю "Надія" (вулиця Незалежності, 40). Початок заходу 12 листопада о 13.00, пише Репортер.

Учасники семінару ознайомляться із практикою законодавства щодо пільгового перевезення пасажирів у міському транспорті; з пристроями звукового інформування назви зупинок і зовнішнього інформування номеру та назви маршруту, принципом їх роботи та механізмами встановлення. Також вони зможуть узяти участь у тренінгах щодо особливостей перевезення пасажирів з інвалідністю в міському громадському транспорті, етики спілкування водіїв, надання допомоги людям з інвалідністю, викорінення стереотипів.

Крім того, на семінарі розглянуть методи протидії та запобігання проявам дискримінації за ознакою інвалідності та ознайомлять із головними аспектами застосування собак-поводирів в Україні.

За додатковою інформацією просимо звертатись до голови Громадської організації жінок-інвалідів "Біла тростина" Марії Гогільчин (097-216-53-24) та керівника оргсектору секретаріату Національної Асамблеї інвалідів України Олександра Фадєєва (097-984-74-62) — в робочі дні з 09:00 до 18:00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: