fbpx

Франківським податківцям вручали повістки прямо на роботі

Суспільство 15:16, 07.05, 2015

Обласний військовий комісаріат спільно із міським продовжив розносити повістки у підприємства та державні установи.

Сьогодні спільно із представниками міліції та бійцями АТО вони прийшли до головного управління Державної фіскальної служби області, передає Репортер.

Керівницвто податкової раніше надало військкомату списки своїх працівників, тому повістки принесли конкретним військовозобов’язаним, аби вони прийшли на призовну дільницю на вулиці Довженка, 5А наступного дня після отримання та пройшли медкомісію.

Спочатку охорона на першому поверсі дозволила пройти лише представнику військкомату, зйомку забороняли. Через 20 хв нам дозволили пройти.

Пояснили, що начальника наразі немає, тому провели до Вікторії Сусаніної – першого заступника начальника ГУ ДФС в Івано-Франківській області.

Все, що відбувалось далі, – на відео. Скажемо наперед – із п’яти працівників повістки вручили лише двом. Решта – у відпустці, хворі або не прийшли на роботу… Один із тих, хто не уникав, а сам прийшов до кабінету "кадровика" податкової і отримав повістку, – начальник відділу боротьби з відмиванням доходв, отриманих злочинним шляхом, Василь Сосяк

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: