Франківський бігун здобув "золото" на міжнародному турнірі у Львові

Спорт 12:15, 25.12, 2017

Днями у Львові пройшов міжнародний відкритий Кубок міста з легкої атлетики у приміщенні "Lviv Open Cup 2017".

У змаганнях взяли участь спортсмени і спортсменки з різних регіонів України, а також Польщі, Грузії, Литви, Молдови та інших країн. Вони змагались у бігу на 150 м, 300 м, 600 м, 1000 м та 2000 м з перешкодами, пише sport.if.ua.

Переможцем у бігу на 300 м став вихованець Івано-Франківської ДЮСШ та Школи вищої спортивної майстерності м. Івано-Франківська Станіслав Сеник, який займається під керівництвом Юрія Дзундзи та заслуженого тренера України Михайла Перегінця. Він подолав цю дистанцію за 35,59 сек.

17-річний Тарас Шинкар з Калущини, який на міжнародному відкритому Кубку Львова з легкої атлетики був наймолодшим учасником серед бігунів на 1000 м, фінішував з восьмим результатом (2 хв. 37,76 сек.). Також посіла восьме місце в бігу на 1000 м серед жінок юна франківчанка Дарина Токарєва, яка займається у тренера Михайла Перегінця. А ще одна вихованка цього тренера Катерина Анфілатова восьмою фінішувала в забігу на 300 м.