fbpx

Франківський депутат переграв зі своєю менеджеркою тендер на ремонт мосту за 2 мільйони

Економіка 12:02, 27.03, 2015

Департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації 20 березня уклав угоду з ТОВ "Спільне підприємство "Будучність" на капітальний ремонт прогонової будови моста через річку Горохолинка на вул. Медичній в м. Івано-Франківську. Вартість угоди складає 2,07 млн грн.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають Наші гроші.

Передбачено, що тривалість робіт, включаючи підготовчий період, складе сім місяців. Водночас сам договір підписано до кінця 2016 р.

Повна проектна документація і кошторис не опубліковані, і їх можна отримати у замовника. У ВДЗ сказано, що планується демонтаж прогонової будови, влаштування нових балок і захисної стінки, тощо.

Відомо, що капремонт мосту через р. Горохолинка вже замовляли у грудні 2013 року. Тоді переможцем тендеру також було підприємство "Будучність", роботи оцінили в 1,30 млн грн.

Власниками ТОВ "Спільне підприємство "Будучність" є Михайло Швед і позафракційний депутат Івано-Франківської облради Роман Павлів.

Єдиним конкурентом, як у 2013 році, так і на останньому тендері, було ТДВ "Карпатнафтобуд", власниками якого є 332 фізособи, з яких найбільші окремі частки мають Роман Безрукий і Марія Безрука.

Відомо, що Марія Безрука також працює керівником ТОВ "Ромбуд", яким володіють вказані вище Михайло Швед і Роман Павлів, і фірма "Будучність".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: