fbpx

Франківський дитсадок "Кобзарик" відсвяткував 25-річчя

Суспільство 12:45, 19.05, 2016

25 років тому для найменших мешканців мікрорайону, що неподалік від парку ім. Т. Шевченка в Івано-Франківську, відчинилися двері дошкільного навчального закладу № 29 "Кобзарик".

З дня відкриття дошкільного закладу у колективі працюють: вихователь-методист Наталія Ільїна, вихователі Любов Горєлова та Анастасія Цвєткова, комірник Наталія Назарова, машиніст прання білизни Любов Кобилянська, інформує управління освіти і науки Івано-Франківська.

15 років очолює колектив дошкільного навчального закладу № 29 "Кобзарик" досвідчений керівник, педагог за покликанням Дорожівська Ірина Володимирівна.

У співпраці педагогічного колективу закладу з батьками вихованців забезпечуються комфортні умови для навчання та виховання дошкільнят, формується креативне національне середовище, яке сприяє формуванню маленького українця. Колектив славиться цікавими національно-патріотичними заходами, у яких беруть участь діти разом із батьками.

Дошкільнята щиро вітали гостей піснями, танцями, віршами, хореографічними композиціями. Присутні на святі аплодували маленьким артистам, вітали педагогів із ювілеєм і переконалися, що талановиті вихованці достойно підтверджують назву свого дошкільного закладу.

Директор департаменту освіти та науки Ігор Смаль вручив працівникам дошкільного закладу грамоти і подарував ноутбук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: