fbpx

Франківський художник виграв у Лондоні 20 тисяч фунтів

Стиль життя 11:11, 24.11, 2015

23 листопада в Лондоні оголосили переможця відкритого конкурсу для молодих художників з України та Великобританії UK/RAINE. Головний приз у 20 тисяч фунтів стерлінгів виграв Сергій Петлюк з Івано-Франківська.

Із 10 000 робіт, які подали 2100 художників, у фінал потрапили 30 митців з двох країн. Фіналістів обирали у 5 категоріях: інсталяція, нові медіа, живопис, скульптура та стріт-арт. Переможець кожної категорії отримає 10 тисяч фунтів стерлінгів, пише Репортер.

Усі роботи фіналістів експонуються в лондонській галереї Саатчі з 24 листопада до 3 січня. Конкурс UK/RAINE проводять Фонд Firtash Foundation і лондонська Галерея Саатчі.

"Я постійно працюю в декількох вимірах – фізіологія людського тіла і фізіологія міста; а також з ритмічною комбінацією різних масштабів  емоційних і соціальних, індивідуальних і общинних, ізольованих і відкритих. Створені з допомогою нових медіазасобів, мої твори  відео та інтерактивні інсталяції  є безперервним дослідженням контакту між чутливістю тіла та різних течій життя (потік уяви, пам’яті, інформації, медіатизації, співжиття і т. д.), вивченням перетину різних меж і поверхонь  особистісних, психологічних, культурних, географічних, економічних і т. д.",  цитує Сергія Петлюка галерея Саатчі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: