fbpx

Франківський Карітас допоможе молоді знайти роботу

Суспільство 17:22, 02.10, 2017

Завтра о 10:00 у готелі "Станіславів" Карітас Івано-Франківськ організовує конференцію на тему: "Сприяння працевлаштуванню випускників ПТНЗ, коледжів, технікумів – представників соціально вразливих категорій – запорука їх успішної соціальної інтеграції".

На конференції підіб’ють підсумки проекту "Шанси для освіти та праці для молоді" щодо працевлаштування випускників ПТНЗ, обговорять питання соціального супроводу на першому робочому місці та умови успішної інтеграції цієї категорії випускників – дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, з багатодітних та малозабезпечених сімей.

З присутніми поспілкується Влад Кубаєвич, який на зустрічі випускників з потенційними роботодавцями, що організовував Карітас, вдало пройшов співбесіду і зараз працює оператором комп’ютерного набору на СТО – працює з базою даних, здійснює пошук деталей до автомобілів, спілкується з клієнтами. Михайло Сергенюк – підприємець, що забезпечив хлопця роботою і задоволений своїм вибором.

У конференції також візьмуть участь директор БФ "Карітас Івано-Франківськ УГКЦ" отець Володимир Чорній, директор Департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович, заступник директора Івано-Франківського міського центру зайнятості Вікторія Максимів та практичний психолог Отинійського ПЛЕТ Аліна Назарук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: