fbpx

Франківський медуніверситет на міжнародній виставці визнали лідером вищої освіти України

Суспільство 10:54, 15.03, 2019

У Києві цими днями відбуваються щорічні освітні форуми: X Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти" та IX Міжнародна виставка освіти за кордоном "World Edu". Традиційно участь у події бере Івано-Франківський національний медичний університет, який цього року отримав одразу три високі нагороди.

Участь беруть заклади освіти з усієї України, а також Словаччини, Болгарії, Польщі, Франції, Канади і США. Крім того, свою продукцію представляють виробники та постачальники навчального обладнання. В рамках виставки відбуваються конкурси для закладів освіти і підприємств, конференції, семінари, презентації.

Найвищою нагородою, яку отримав ІФНМУ на виставці, став диплом Гран-прі "Лідер вищої освіти України" та спеціальний почесний знак цієї відзнаки. Окреме визнання отримав моніторинг якості освіти в університеті – ІФНМУ удостоїли золотої медалі у номінації "Створення та впровадження системи моніторингу якості освіти та освітньої діяльності в закладах вищої освіти". За показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus університет отримав сертифікат якості наукових публікацій.

Експозицію університету особисто відвідав президент Національної академії педагогічних наук України професор Василь Кремень.

Нагадаємо, восени минулого року на виставці "Освіта та кар’єра – День студента 2018" університету вручили Гран-прі у номінації "Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі" та окремо удостоїли почесного звання "Лідер вищої освіти України".

Читайте КУРС у Telegram – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: