fbpx

Франківський медуніверситет отримав європейський сертифікат управління якістю

Суспільство 16:29, 28.06, 2017

Івано-Франківський національний медичний університет отримав сертифікат на систему управління якістю стандарту ДСТУ ISO 9001:2015, до якого довго готувався.

Протягом двох років проходило навчання внутрішніх аудиторів, потім відбувався аудит, фахівці виявляли проблемні питання, які існують в управлінні якістю освітнього процесу насамперед університету.

"Це дуже важливо, бо управлінцями не народжуються, управлінцями стають, – говорить перший проректор ІФНМУ, професор Ганна Ерстенюк Така велика організація як університет має чимало різних структурних підрозділів з різними спрямуваннями. Щоб ця система працювала і давала гарний кінцевий результат, запропоновано такий підхід, щоб на нашу роботу подивилися не зсередини, як то ми маємо собі відділ з моніторингу якості чи комісії, а ззовні. Сюди ввійшли всі структурні підрозділи, які займаються освітнім процесом, науковою роботою, лікувальною роботою, місце проживання та харчування студентів, спортивне життя студентів. Ця структура має працювати на хороший результат, і цей сертифікат, який ми отримали після багатьох внутрішніх та зовнішніх аудитів, підтверджує достатньо високу якість управлінського процесу в університеті і передбачає те, що ми будемо робити наступні кроки для покращення цієї діяльності".

Такий сертифікат вже мають навчально-науковий інститут післядипломної освіти, університетська клініка, а тепер його отримав і університет.

"Забезпечення якості освіти є однією з головних умов мобільності, привабливості та сумісності системи вищої освіти будь-якої країни, головною складовою престижу вищого навчального закладу,  говорить начальник відділу європейської кредитно-трансферної системи оцінювання (ECTS) та моніторингу якості освіти Василь Капечук.  Підвищення якості вищої медичної освіти впродовж останніх років посідає домінуюче місце у питаннях забезпечення конкурентоспроможності медичної освітньої системи України і підготовки якісних медичних кадрів".

Для рейтингу університету це й справді високий показник. Якщо навіть зайти на сайти університетів, подивитися, які вони мають сертифікати управління якістю, ми побачимо різні версії, проте івано-франківський виш отримав найновіший варіант такої сертифікації. Найголовніше, що цей сертифікат долучений до європейського управління якістю.

 

Франківський медуніверситет отримав європейський сертифікат управління якістю 1

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: