fbpx

Понад три тисячі абітурієнтів подали заяви до франківського медуніверситету

Суспільство 16:09, 20.07, 2018

З моменту старту вступної кампанії минув тиждень і абітурієнти подали понад три тисячі заяв до Івано-Франківського національного медичного університету. Серед найпопулярніших спеціальностей медицина, фармація, стоматологія, а також нова спеціальність – фізична терапія та ерготерапія.

За інформацією Міністерства освіти і науки, станом на 19 липня вступники подали до українських вишів майже мільйон заяв на бакалавра, магістра та молодшого спеціаліста.

Як зазначають у приймальній комісії ІФНМУ, на вступ до університету є вже понад три тисячі заяв. З них понад половина – більш як дві тисячі заяв – подані в електронному вигляді, інформує прес-служба університету.

"Вступна кампанія проходить успішно і доволі активно, – говорить головний секретар приймальної комісії ІФНМУ Володимир Сарапук. – Географія подачі заяв від абітурієнтів доволі широка. Крім близьких до нас Чернівецької, Львівської і Тернопільської областей, маємо цього року представлені Черкаську, Кіровоградську, Сумську, Чернігівську, Волинську і навіть Одеську області. Мабуть, це свідчить про популярність нашого університету, що про нас знають і маємо добрі відгуки по всій Україні. Це тішить. Очікуємо, що чимало абітурієнтів, охочих здобути медичний фах, стануть саме нашими студентами".

Щодо роботи системи електронного реєстру, як зазначають у приймальній комісії ІФНМУ, зауважень чи скарг немає, тоді як минулого року система працювала зі збоями.

Тож екватор вступної кампанії переступили успішно. Подача документів триватиме до 18.00 26 липня.

До 18.00 25 липня буде відкрита реєстрація електронних кабінетів.

Кожен абітурієнт може подати сім заяв на чотири спеціальності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: