fbpx

Франківський медуніверситет розробив мобільний додаток для лікарів

Суспільство 14:21, 14.12, 2015

Кафедра отоларингології Івано-Франківського національного медичного університету спільно з Медичним інститутом Сумського державного університету розробили унікальний мобільний додаток для лорів, педіатрів та сімейних лікарів.

Мобільний додаток "LOR-хелпер" створений для допомоги у встановленні максимально точного діагнозу, повідомили "КУРСу" у прес-службі ІФНМУ.

"Програма є своєрідним медичним довідником, поданим в універсальному форматі,  розповідає завідувач кафедри отоларингології Василь Попович. – "LOR-хелпер" працює таким чином: після обирання в додатку будь-якого симптому, який може свідчити про захворювання вуха, горла чи носа, на екрані телефону з’являються додаткові уточнюючі запитання стосовно стану пацієнта (за принципом "так-ні"). На них треба відповісти і внести ці дані в систему. По закінченні віртуального огляду програма не лише ставить діагноз, але й відразу пропонує лікування згідно з протоколом".

Василь Попович наголошує, що "LOR-хелпер" може стати цінним помічником особливо для медиків-початківців, яким ще бракує практичного досвіду.

"Також програма знадобиться лікарям, які у своїй роботі часто зіштовхуються з симптомами, схожими до ознак недуг ЛОР-органів. Наприклад, не завжди біль у вусі свідчить про гострий отит", – додає завідувач кафедри.

Поки що мобільний додаток проходить тестування. Але вже з нового року він буде доступний для безкоштовного завантаження з інтернету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: