fbpx

Франківський науковець-біохімік Володимир Лущак здобув міжнародну премію Scopus Awards

Суспільство 19:39, 22.05, 2016

20 травня в рамках святкування Дня науки в Україні вперше провели церемонію вручення премії Scopus Awards Ukraine, започатковану видавничою компанією "Ельзевір" та Міністерством освіти і науки України. Франківський науковець Володимир Лущак здобув нагороду в номінації "Найкращі вчені без обмеження у віці".

Професор Володимир Лущак з Івано-Франківська є завідувачем кафедри, одним із найвідоміших біохіміків України, завідувачем кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, пише Репортер.

"Премія Scopus Awards – глобальна ініціатива компанії Ельзевір, спрямована на заохочення вчених за активну діяльність та популяризацію науки", – йдеться в повідомленні у Facebook директора департаменту науково-технічної діяльності МОН Дмитра Чеберкуса.

Переможців визначили у п’яти номінаціях:

1. Найкраща наукова установа – Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

2. Найкращий журнал – "Експериментальна онкологія".

3. Найкращий колектив вчених, який досяг значних наукових результатів без західних колаборацій – Дмитро Говорун та Ольга Броварець.

4. Найкращі вчені без обмеження у віці – Леонід Левчук, Володимир Лущак, Борис Мінаєв.

5. Найкращі молоді вчені – Ганна Морозовська, Юрій Ушенко, Павло Михайлюк.

Внесок вчених та наукових організацій у світову науку оцінювався за даними найбільшої бази цитувань рецензованої наукової літератури Scopus.

Церемонія вручення премії Scopus Awards Ukraine зібрала провідних українських науковців, керівництво провідних наукових установ держави та топ-представників держави, відповідальних за політику держави у сфері науки та інновацій. Премію Scopus Awards Ukraine вручив старший віце-президент компанії Ельзевір з урядових питань Мішель Колман.

Нагадаємо, премію Scopus Awards Ukraine започаткували Міністерство освіти і науки разом з компанією Elsevier –  постачальником наукових, технічних і медичних інформаційних продуктів і послуг, зокрема, відомого продукту Scopus. 21 березня 2016 року Міністр освіти і науки України Сергій Квіт і голова правління компанії "Elsevier B.V." (Королівство Нідерландів) Йонг Сук Чі підписали Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством і компанією "Ельзевір".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: