fbpx

Франківський підприємець передав у зону бойових дій три вантажівки вартістю у понад півмільйона гривень

Суспільство 19:00, 27.03, 2015

27 березня в Івано-Франківську відбулася передача трьох вже легендарних "ЗІЛ-131" на потреби АТО.

Подарунок Збройним Силам зробив підприємець Володимир Ковальчук, директор ПП "Вамбуд". За його словами, автомобілів, які внесені до мобілізаційного плану військових, на балансі фірми не було. Тому вирішив просто їх купити власним коштом. Машини, хоча й мали мінімальний пробіг, багато років стояли на консервації, тому тепер вони пройшли капітальний ремонт – у них замінили усі гумові деталі, перебрали двигун та гальма. І звісно ж, помалювали, пише Галка.

“Хочеться, аби інші підприємства, які мають можливість так зробити, зробили так само або й краще. Це не еталон правильності, але ми свідомі, що треба помагати армії хто чим може. Не маємо бути байдужими”, – вважає Ковальчук.

Загалом, від початку початку 4-ї хвилі мобілізації, з Івано-Франківська на фронт відправили вже понад два десятки одиниць вилученої техніки. У військкоматі кажуть – потреба у вантажних автомобілях на Сході значна. Тому й навідуються до підприємців за транспортом. От тільки вилучити автомобілі для використання у зоні АТО вдається не завжди, зізнається т.в.о. міського комісара Івано-Франківська Ігор Сорокопуд.

"Це один з показових прикладів, як треба працювати в інтересах армії. Завдяки таким добровільним, не примусовим вчинкам вдається виконувати мобілізаційні плани. До речі, найбільша потреба нині у вантажних бортових автомобліях високої прохідності”, – зізнається Ігор Сорокопуд.

Дані вантажівки відправлять у 14-ту окрему механізовану бригаду – поки за місцем дислокації на Рівненщину. Та уже невдовзі, кажуть у комісаріаті, техніка вирушить нести службу у зону АТО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: