fbpx

Франківський прогресив-метал колектив "MAUT" презентував дебютний альбом

Культура 14:20, 09.06, 2015

Івано-франківський експериментально-прогресивний колектив "MAUT" презентував свій перший повноформатний альбом "Black Swift" (з англійської – "чорний стриж").

У нього увійшли шість повноцінних треків та сім об'єднуючих композицій. Основні треки розповідають шість різних історій. Альбом вирізняється своєю концептуальністю. Всі треки – різні за змістом, але поєднані однією ідеєю. Музика "MAUT" побудована на метафоричному сприйнятті світу.  

"Музика зазвичай у всіх більш підходяща для фестивалів, для концертів – щоб просто прийти, відірватися. Ми самі не знаємо, чому так є. Мені здається, що все залежить від наших особистостей. Можливо, цей максималізм нас не покидає з 2012 року. Воно все просто виходить з нас",  розповів фронтмен гурту, вокаліст Макс Проданюк.

Усі пісні англійською мовою, оскільки спрямовані більше на іноземного слухача. Музиканти запевняють, що назва альбому досить символічна.

"Чорний стриж"  це символ фатуму, і навіть в деяких текстах пісень згадується, що це такий нависаючий фатум, який знаходиться десь там в небі. Він неосяжний, велетенський, відкидає тінь на всіх нас, і лише від нас самих залежить, чи захочемо ми з цієї тіні вийти чи залишитись в ній, розчинитися, потонути",  зазначив Макс Проданюк.

Музиканти кажуть, що записали альбом власними силами та наявними ресурсами. Тепер працюють над організацією туру в підтримку альбому, що досить складно у цей час. Наразі планується лише кілька концертів в Івано-Франківську спільно з іншими гуртами, а також у липні  сольний концерт.
Новий альбом можна придбати в учасників колективу безпосередньо, через соцмережі, у музичних інтернет-магазинах. Вартість – 30 грн.

Довідково:

"MAUT" – експериментал-прогресив-метал гурт із Івано-Франківська. Колектив був сформований у 2007 році, але діяльність його у теперішньому форматі почалася приблизно в 2012 році. Кілька синглів були випущені в 2013 році, а на початку 2014 року випустили демо-EP. На живих виступах хлопці дивують чудернацькими костюмами та деколи незвичною сценічною поведінкою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: