fbpx

Франківський ресторатор і співзасновник проекту "Тепле місто" Юрій Филюк поділився рецептами успіху

Стиль життя 09:40, 06.03, 2015

У громадському ресторані "Urban Space 100", засновник компанії "23 ресторани" і співзасновник проекту "Тепле місто" Юрій Филюк розповів про власні рецепти успішного бізнесу.

Юрій Филюк назвав три опори, на які він спирається у розвитку свого бізнесу. Це – люди, природа та інновації.

На думку ресторатора, дуже прості рішення можуть бути геніальними і давати більший ефект при витраті менших зусиль. Наприклад, італійський ресторан, де страви готуються з якісних місцевих продуктів, здатний бути успішнішим, ніж такий самий ресторан, продукти для якого довозяться з самої Італії.

Велику увагу у своїй лекції Юрій Филюк приділив соціально орієнтованому відповідальному екологічному бізнесу, що дбає про середовище, у якому працює.

"Якщо ти став сильним, замість того, аби шукати інші багаті ринки деінде, створи під себе багатий амбітний ринок там, де ти є зараз. Облаштовуй простір навколо себе. Керуючись цим принципом, ми вписали розвиток міста Івано-Франківськ у стратегію нашої компанії. Ми хочемо будувати бізнес із довгостроковими стосунками з людьми, з якими ми працюємо. Впевнений, є можливість навіть у тих умовах, в яких ми живемо, зробити життя кожного кращим", – вважає підприємець.

У своїй лекції Юрій Филюк послідовно зруйнував низку стереотипів, підкріпивши це прикладами з власного досвіду. Так, маючи тривалий досвід керування людьми, Филюк твердить, що саме працівники мають владу над своїм шефом, а не навпаки. Значну мотивацію колектив отримує, коли всередині вибудовуються партнерські стосунки між усіма його членами.

"Коли ви апелюєте до свідомості на рівні партнерства, всім можна досягнути своїх цілей. Я хочу створити бізнес, у якому хочеться жити і від якого не хочеться відходити",  зазначає ресторатор.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: