fbpx

Франківський школяр став переможцем у Всеукраїнському конкурсі серед юних програмістів

Суспільство 13:17, 20.05, 2015

В Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника днями відбулося урочисте відкриття фінального етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських проектів з прикладного програмування імені професора Павла Федорука.

Учасників заходу привітав голова оргкомітету, проректор університету з наукової роботи Андрій Загороднюк, який у своєму виступі зазначив, що "цей конкурс – це одна з наймасштабніших подій року у галузі освіти з інформаційних технологій та програмування в Україні". У конкурсі взяли участь учні з багатьох міст Київської, Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Житомирської областей та міста Київ.

На конкурс було подано 230 учнівських робіт, з яких журі відібрало 167 проектів, що відповідали вимогам. Далі для участі у фінальному етапі було представлено 18 робіт. Фінал проходив у формі очної конференції, де учасники конкурсу у відкритій дискусії представили та захистили свої проекти. Конференція проводилась у трьох категоріях паралельно.

Членами журі виступили профільні науковці та професійні інженери-програмісти нашого університету, провідних IT-компаній та інших установ. Голова журі – доцент кафедри інформаційних технологій факультету математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Микола Козленко.

За результатами Всеукраїнського конкурсу учнівських проектів з прикладного програмування імені професора Павла Федорука переможцями стали: у категорії "Майстер"  Марчук Олег Віталійович (Тернопільська українська гімназія ім. І. Франка); у категорії "Спеціаліст"  Владимиров Владислав Романович (гімназія "Потенціал", м. Київ); у категорії "Юніор"  Тріщ Владислав Володимирович (Івано-Франківська  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15).

Переможці та учасники отримали дипломи, грамоти, цінні призи та подарунки від спонсорів конкурсу, зокрема школи програмування Іт-Еліт, та призи від сім’ї Павла Федорука.

Довідково:

Конкурс проходить за ініціативи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на знак вшанування відомого українського науковця-кібернетика, доктора технічних наук, професора, проректора з наукової роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Павла Федорука. Проводиться конкурс на базі факультету математики та інформатики кафедрою інформаційних технологій та центром інформаційних технологій щорічно. Конкурс – це змагання учнів у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок у прикладному програмуванні. Метою конкурсу є виявлення та підтримка обдарованої молоді у галузі прикладного програмування, сприяння реалізації її творчих здібностей та популяризація програмування серед учнівської молоді України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: