fbpx

Франківський студент отримав стипендію уряду США для навчання у Техаському Технічному Університеті

Суспільство 11:55, 17.06, 2016

Студент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Сергій Кривенко став переможцем Програми академічних обмінів імені Фулбрайта, адміністрування якої в Україні здійснюється згідно з Угодою між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки.

У рамках перемоги у Програмі академічних обмінів імені Фулбрайта Сергій Кривенко отримав стипендію уряду США для навчання в Техаському Технічному Університеті на 2 академічні роки, пише КУРС з посиланням на прес-службу ІФНТУНГ.

Зі слів самого переможця відомо, що він "пройшов жорсткий відбір на знання англійської мови, представив проект про сланцевий газ, який знаходиться в США серед пріоритетних напрямів розробок. Планує використати свій досвід в Америці для розвитку цієї галузі в Україні. І загалом, щоб досягти успіху в отриманні ґранту, треба постійно працювати над собою, розвивати дослідницькі навики, набувати досвід зі свого фаху вже на студентській лаві".

Адміністрація ІФНТУНГ, дирекція та професорсько-викладацький склад інституту нафтогазової інженерії інститутів та адміністрації студентських рад щиро бажають Сергію Кривенку плідної наукової роботи та успіхів у навчанні та всіляко сприятимуть досягненню поставленої студентом мети.

Варто зазначити, що студент ІНГІ Сергій Кривенко вкотре бере участь у вітчизняних та міжнародних навчально-наукових програмах ІФНТУНГ. У І семестрі 2015/2016 навчального року відповідно до Указу Президента України від 9 червня 1994 року № 290 "Про заходи щодо державної підтримки освіти в Україні" та Положення про порядок призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам (Наказ МОНУ від 12.10.2015 р. №1067) серед студентів-стипендіатів ІФНТУНГ було відзначено й Кривенка Сергія.

У рамках програми "Erasmus+" талановитий студент неодноразово представляв свої напрацювання на різноманітних конференціях та конкурсах. Так, на конференції "European Student Paper Contest 2015", яка відбулась під егідою "Товариства нафтогазових інженерів" (SPE), Кривенко Сергій, представивши свою наукову роботу на тему "Вплив твердих домішок на втрати тиску в промислових трубопроводах", посів третє місце. Він – учасник традиційного Міжнародного студентського нафтогазового конгресу "East Meets West" (м. Краків, Польща). Кривенко Сергій активно співпрацює зі Студентським відділенням міжнародної організації SPE, має наукові публікації у фахових наукових виданнях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: