Франківський "Ураган" обіграв чорноморський "Юні-Ламан". ВІДЕО

Спорт 18:55, 19.02, 2017

У 16-му турі Екстра-ліги івано-франківський "Ураган" переграв у Чорноморську тамтешній "Юні-Ламан" – 5:3.

На 2-й хвилині поєдинку відзначилися господарі. Через кілька секунд франківці відігралися, гол забив Ігор Корсун. Потім команди знову обмінялися результативними ударами, а на 14-й хвилині Роман Кіндратів вивів "Ураган" уперед – 3:2, інформує прес-служба НФК "Ураган".

Після перерви "дракони" збільшили перевагу завдяки Андрію Цілику, який зумів оформити дубль. "Юні-Ламан" відіграв один м’яч, однак на 34-й хвилині Петро Шотурма забив п’ятий гол, встановивши кінцевий рахунок матчу – 5:3.

Додамо, що вперше у цьому сезоні "дракони" зіграли у три ігрові "четвірки", і це був перший поєдинок іванофранківців під керівництвом нового тренера Максима Павленка.