Франківський “Ураган” обіграв “Приват” в Одесі

Спорт 15:49, 29.11, 2014

Івано-франківський “Ураган” у п’ятницю, 28 листопада, зіграв свій третій матч на Кубку МФК “Одеса”. У протистоянні з криворізьким “Приватом” підопічні Івана Скіцка здобули вольову перемогу.

Уже на 5-й хвилині матчу “дракони” поступались супернику з рахунком 2:0, але спочатку автогол криворізького гравця, а потім точний удар Корсуна допоміг “Урагану” зрівняти рахунок. До перерви у складі франківчан відзначились ще Зварич і Корсун, запаливши 2:4 на табло. Під завісу матчу “приватівцям” удалось відквитати один гол, але Колток на останній хвилині відновив перевагу у два м’ячі, пише Репортер.

В іншому матчі другого ігрового дня МФК “Одеса” обіграв “Титан-Зорю”.

Титан-Зоря – Одеса 2:4

Голи: Пічкуров (36), Чорний (38) – Копко (28), Чумак (33, 37), Марченко (36)

Приват – Ураган 3:5

Голи: Бакум (3), Баклан (5), Божко (39) – Дєдунов (6, автогол), Корсун (8, 15), Зварич (12), Колток (40)