fbpx

Франківський "Ураган" створив команду з пляжного футболу. ФОТО. ВІДЕО

Суспільство 15:43, 16.05, 2016

Сезон 2015/2016 для івано-франківського НФК "Ураган" видався й справді інноваційним: спершу восени 2015 року іванофранківці представили перший етап будівництва Академії – спортивний комплекс. Далі "ураганівці" видали нову концепцію у побудові спортивної школи – із футбольно-футзальним напрямком. А навесні 2016 року до всіх нововведень додався ще й пляжний футбол.

"Наші команди, готуючись до чемпіонатів різних рівнів, завжди використовують пісок, тому ми вирішили, що було б непогано теж мати піщане поле. Тож коли розпочали будівництво спорткомплексу, передбачили наявність такого майданчика, при цьому дотримавшись всіх європейських стандартів до його зведення", – розповів виконавчий директор НФК "Ураган" Олег Ковальський.

Приємно, що Президент Асоціації пляжного футболу Сергій Харченко на відкритті спорткомплексу НФК "Ураган" високо оцінив якість покриття та умов для проведення змагань всеукраїнського рівня. Тому це стало якимось поштовхом, щоб задуматися над можливістю створення команди із пляжного футболу. Для нас це новий вид спорту, і перші кроки, звісно, нелегкі, тому залучилися підтримкою профільної Асоціації, яка й порекомендувала досвідченого тренера – Олександр Зубенко вже з 7 травня приступив до виконання своїх обов’язків, пише КУРС з посиланням на прес-службу НФК "Ураган".

До команди в першу чергу були залучені гравці "Урагану-2", які навчаються в Коледжі фізичного виховання, хлопці, які раніше виступали в команді "дублю", а також студенти Прикарпатського національного університету імені Стефаника. І, зважаючи на угоду, укладену між НФК "Ураган" та університетом, буде створена команда "Ураган-ПНУ", яка вже цьогоріч візьме участь у чемпіонаті України із пляжного футболу. Скажу, що набір ще триває, і головним критерієм відбору на цьому етапі є бажання спортсменів реалізуватися в цьому виді спорту, адже техніка гри відрізняється від футболу чи футзалу, – підсумував Олег Ковальський.

Що таке пляжний футбол, чи готовий Івано-Франківськ до розвитку цього спорту і як тренується новостворена команда, розповіли тренери "пляжників" – Олександр Зубенко та "ураганівець" із багаторічним стажем Юрій Костишин. 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: