Франківський "Ураган" вдома розгромив "Титан-зорю". ВІДЕО

Спорт 21:28, 21.11, 2016

НФК "Ураган" у рідних стінах з рахунком 4:0 переміг "Титан-зорю" з Покровська.

На 12-ій хвилині рахунок у зустрічі став 2:0 на користь господарів. На 34-ій хвилині Андрій Сімка не тільки зробив рахунок 3:0, а і забив свій 150-ий гол у футболці “Урагану”. А остаточну крапку в цьому поєдинку поставив Михайло Зварич, який залишив свій “автограф” у воротах Юрія Васильченка на останній хвилині матчу, інформує прес-служба АФУ.

“УРАГАН” (Івано-Франківськ) – “ТИТАН-ЗОРЯ” (Покровське) – 4:0 (2:0)

19 листопада. 12:00. Івано-Франківськ. Спорткомплекс Коледжу фізвиховання. 500 глядачів.
Арбітри: Жиронкін (Київ), Якимишин (Львів). Суддівський спостерігач: Банасько (Київська обл.).

Ураган: Біров – Кіндратів-к, Сімка, Зварич, Шотурма – Павленко, Коваль, Корсун, Пелех – Лясковський, Горбатий.
Титан-Зоря: Васильченко – Сільченко, Пічкуров-к, Ященко, Доманський – Мілінький, Кожем’яка, Шпигар, Боргун – Леміш, Грицовець.
Голи: Павленко (5), Пелех (12), Сімка (34), Зварич (40).
Попередження: Сімка (25), Корсун (39) – Боргун (25).