fbpx

Франківці розкажуть у Берліні про місцеві соціальні інновації

Суспільство 10:38, 15.09, 2016

Юрій Филюк, Анна Пашинська та Ольга Дятел стануть учасниками форуму "UkraineLab: поліфонія активізму та дослідження європейськості", що відбудеться в Берліні 19 – 22 вересня.

UkraineLab збере близько 200 учасників, гостей та експертів з 11 країн, які працюють над проектами в Україні чи для неї.

Попередні форуми UkraineLab приймали Київ, Івано-Франківськ, Краматорськ і Слов’янськ.

UkraineLab розпочнеться з інтерактивного музею історій активізму з/для України та Європи. Дев’ять особистих історій – юристки й музиканта з України, художниці з Іспанії, української активістки з Берліна та інші – будуть представлені в різних форматах, і оповідачі кожної історії будуть присутні особисто. Одна з історій – оповідь координаторки форуму UkraineLab Ольги Дятел, яка також мешкає в Івано-Франківську.

Продовжить вечір салон "Новий активізм в/для України та Європи: сила однієї історії", на якому письменниця Катя Петровська, засновник платформи "Тепле місто" Юрій Филюк та координаторка форуму UkraineLab Ольга Дятел поділяться своїми історіями та разом із присутніми поміркують над питаннями, як перетворити потужну енергію змін у сталий активізм і чи достатньо однієї людини, щоб змінити систему в ненасильницький спосіб, використовуючи силу інновацій.

Також на форумі UkraineLab у Берліні буде представлена ініціатива "Хата-майстерня" – дім для зустрічей та семінарів у горах, в селі Бабин Косівського району.

"Важливо нагадувати про Україну в Німеччині в чесному ключі. Ми хочемо дати німцям не пропагандистський продукт, а такий, у якому вони можуть взяти участь, подискутувати, побачити різні точки зору. Тобто чесний продукт, який вони сприйматимуть", – Альона Каравай, координаторка форуму UkraineLab.

UkraineLab – це міждисциплінарна платформа для ефективного мережування та міжсекторного співробітництва для агентів змін, які працюють над проектами інноваційного розвитку в/і для України. Це мозковий центр, де можуть народжуватися візії та інновації для громадянського суспільства та культури, так само як і діючий центр, де ці ідеї можуть одразу випробовуватись на практиці та трасформуватися в реальні партнерства.

У 2015 році в рамках пілотного року UkraineLab було проведено 2 форуми для близько 110 агентів змін з України та Європи, в рамках яких працювали над інноваційними та міждисциплінарними підходами міжсекторального співробітництва, розвитком візій для громадянського сектора та культури в Україні. У 2016 році програма складається з двох форумів: UkraineLab: Розвиток громад та локальні ініціативи в (пост)кризових регіонах (квітень 2016, Краматорськ та Слов’янськ) та UkraineLab: поліфонія активізму та дослідження європейськості (Берлін).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: