fbpx

Франківці сплатили майже 454 тисячі гривень збору за паркування

Економіка 15:39, 05.09, 2014

За вісім місяців 2014 року до місцевого бюджету платниками міста сплачено 453,4 тисячі гривень збору за паркування транспортних засобів, що на 86,9 тисяч більше аналогічного періоду минулого року.

З них 433,8 тис. грн надійшло від юридичних осіб та 19,6 тис. грн від фізичних осіб-підприємців. Про це повідомила КУРСу заступник начальника відділу місцевих податків і зборів Ірина Малихіна.

Ставка збору за паркування транспортних засобів встановлюється відповідною сільською, селищною або міською радою за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 кв. м площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності у розмірі від 0,03 до 0,15% мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. Сума збору сплачується щоквартально у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк.

"На сьогодні у ДПІ в м. Івано-Франківську обліковується 5 платників збору за паркування транспортних засобів. З них 4 юридичних особи та 1 фізична особа-підприємець", – зазначила Ірина Малихіна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: