fbpx

Франківці створили п’єсу англійською мовою для волонтерського проекту "W"

Культура 20:41, 22.03, 2018

У Києві презентували волонтерський проект "W (Veterans, Volunteers and William)", або ж "Ветеранський театр", у рамках якого ветерани бойових дій на сході України і волонтери зможуть вивчити англійську мову й опанувати акторську майстерність.

Учасники проекту планують поставити п’єсу Вільяма Шекспіра "12 ніч" англійською мовою, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Ініціатори проекту – громадська благодійна організація ELEOS-Ukraine та Ігор Касьян, учасник бойових дій і засновник школи вивчення англійської мови.

"Проект триватиме близько року, його завдання – показати суспільству ветеранів нинішньої війни з іншого боку, як творчих людей. Ми хочемо, щоб талант і натхнення наших ветеранів побачили у світі. А вивчити англійську мову, зіграти у п’єсі Шекспіра – це труднощі, які вони здолають своєю працею і наполегливістю", – пояснив Касьян.

Режисер постановки – заслужений артист України, іванофранківець Олексій Гнатковський, художній керівник – народний артист України, директор Івано-Франківського драматичного театру Ростислав Держипільський. Обидва долучились до проекту на волонтерських засадах.

Як зазначив у розмові з Радіо Свобода капелан, представник ELEOS-Ukraine отець Сергій (Дмитрієв), участь у подібних проектах учасників бойових дій є своєрідною мистецькою реабілітацією, терапією для них, а також можливістю використати власний творчий ресурс.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: