fbpx

Франківці з інвалідністю можуть отримати безкоштовно путівки в санаторії

Суспільство 17:28, 19.04, 2018

Департамент соціальної політики Івано-Франківської міської ради оприлюднив перелік санаторіїв, до яких мешканці міста з інвалідністю можуть отримати безкоштовні путівки (за рахунок коштів державного бюджету).

Для того, щоб отримати можливість пройти лікування у санаторних закладах, потрібно зареєструватись у черзі в Департаменті за адресую вул. М. Грушевського, 29, каб. 9. З собою потрібно мати довідку (форма 070), яка видається у поліклініці за місцем проживання, та стандартний набір документів. 

Путівки можна отримати в такі санаторії:

м. Трускавець, санаторій "Батьківщина",

м. Миргород, санаторій "Слава",

м. Київ, санаторій "Перемога",

м. Одеса, санаторій "Салют".

У 2017 році Департаментом путівками забезпечено 115 осіб з інвалідністю. Вже в першому кварталі цього року безкоштовні путівки отримали 36 осіб.

З 2017 року постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 року №110 запроваджено новий механізм оплати послуг із санаторно-курортного лікування шляхом укладання тристоронньої угоди між санаторно-курортним закладом, особою та Департаментом соціальної політики, який дає змогу самостійно вибирати заклад відповідно до профілю. У 2017 році за вищевказаним механізмом шляхом відшкодування санаторно-курортним закладам вартості путівки забезпечено 31 людину на суму близько 152 тис. грн.

За більш детальною інформацією можна звертатись за тел.: 55-21-90.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: