fbpx

Франківців закликають врятувати паркові озера

Суспільство 16:01, 08.06, 2015

Мешканець Івано-Франківська Олександр Якушевич закликає франківців допомогти зібрати чотири тисячі гривень на препарат для знищення органіки та шкідливих водоростей, який використають на озерах у міському парку імені Тараса Шевченка.

"Після реконструкції озер, коли зробили прогулянкову бетонну доріжку, виставили неправильний рівень води, загалом втрачено рівень приблизно 50 смДуже сильно заростає перше озеро від джерела, дуже багато водоростей-паразитів, які забирають багато кисню з води і які сильно прогресують. Риби в озерах практично немає. Третє, на озері з острівцем через те, що немає шлюзу, втрачено рівень води 1 метр. Мені вдалось зібрати та витягнути комісію в парк і пояснити проблему. На жаль, вони не все зрозуміли. Але отримано лист, в якому обіцяють віднайти кошти на шлюз. Ще потрібно зібрати кошти на купівлю біопрепарату для знищення органіки і шкідливих водоростей. Після тривалого пошуку і спілкування на форумах було знайдено дуже ефективний препарат. Треба зібрати 4000 грн", – написав Олександр Якушевич на сторінці "Теплого міста" у Фейсбук.

Крім того, як розповів КУРСу пан Олександр, в середу, 10 червня, о 12.00 він організує прибирання острова на одному з озер у парку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: