Франківці здобули 14 медалей на міжнародному турнірі з таеквандо у Польщі. ФОТО

Спорт 14:58, 04.03, 2019

Минулими вихідними у місті Дзержонюв (Польща) відбувся Міжнародний турнір з Таеквон-До І.Т.Ф. Polish open cup 2019.

У змаганнях взяли участь спортсмени із чотирьох країн Європи. Турнір зібрав понад 450 учасників віком від 10 років, пише "Репортер".

До збірної України увійшли спортсмени з трьох областей: Київської, Дніпропетровської та Івано-Франківської. Делегацію очолював президент Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. Онісе Моргошія.

На відкритті змагань відбулась товариська зустріч стінка на стінку (5×5) між командами України та Польщі. У напруженій боротьбі з рахунком 6:4 перемогли українці.

Івано-Франківщину представляли 10 спортсменів із Danyshchuk team, які в результаті вибороли призові місця:

Остап Іванюк – 3 місце, формальні вправи-туль;
Софія Мовчан – 2 місце, спаринг-мацогі, 3 місце спец-техніка;
Павло Стефаненко – 2 місце, формальні вправи-туль, 3 місце, спаринг-мацогі;
Олексій Манюх – 2 місце, спаринг-мацогі, 3 місце спец-техніка;
Артем Курочка (тренер, серед ветеранів) – 1 місце спец-техніка, 3 місце спаринг-мацогі.

Найкращим спортсменом турніру команди Danyshchuk team став Олександр Микицей – 1 місце, спаринг (семі контакт), 1 місце, спаринг-мацогі, 2 місце, спец-техніка, 3 місце, формальні вправи-туль.

Також у найпрестижнішій категорії турніру – Masters (формальні вправи-туль серед володарів чорних поясів ІV дану) – виступив голова Івано-Франківського обласного осередку всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. Андрій Данищук – і виборов золото.

У загальному заліку представники Івано-Франківської області завоювали 14 медалей: шість бронзових, чотири срібла та чотири золота.

Усі спортсмени Danyshchuk team, які взяли участь у змаганнях, тренуються під керівництвом Андрія та Сергія Данищуків.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!