fbpx

Мешканці будинку на Шевченка, 7А нарікають на комунальну МІУК, яка самовільно зняла будинок з балансу

Суспільство 14:19, 20.12, 2016

Мешканці будинку по вулиці Шевченка, 7-А в Івано-Франківську скаржаться на КП "МІУК": комунальний управитель самовільно зняв з балансу їхній будинок.

Про це йшлося на засіданні депутатської комісії Івано-Франківської міськради з питань житлово-комунального господарства
 
Сергій Благодир, мешканець будинку на Шевченка, 7-а, звернувся до депутатської комісії з проханням, щоб МІУК увімкнула у будинку світло та допомогла відремонтувати фасад і прибудинкову територію.
"Минулого року комунальники самовільно зняли з балансу наш будинок, я неодноразово звертався з цього приводу до мера, навіть написав заяву в поліцію", – розповів Благодир. 
Чоловік також запевнив, що у будинку немає заборгованості. Мешканці самотужки поміняли дах та вікна, а МІУК 7 грудня відключила світло.
"У нас євроремонт у під'їзді, а вони прийшли і варварським способом обрізали проводи і забрали лічильник… Лічильник  наш!"  сказав Благодир.
Франківець просить МІУК відремонтувати аварійний фасад будинку та допомогти з прибиранням території. Сергій Благодир запевнив, що мешканці будинку готові на співфінансування необхідних робіт.
 
Благодир запевняє, що МІУК за законом мала б далі виконувати функціі управителя, якщо будинок не визначився з управителем.
"На сьогоднішній день ми зняті незаконно. Доки не зроблять прибудинкову територію і ремонт фасаду, ніяка управляюча компанія нас не візьме",  каже він.
Директор департаменту комунальної, житлової політики і благоустрою Михайло Смушак повідомив, що 10 січня в Івано-Франківську відбудеться конкурс на управителів у будинках, які "висять у повітрі". На думку Смушака, міськрада має зобов'язати МІУК взяти участь у конкурсі.
 
Голова депутатської комісії Роман Харук отримав копіі документів, переписки мешканців з МІУК і обіцяв, що комісія вивчить це питання.
 
 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: