fbpx

Франківці зібрали майже 7000 дитячих книг для бібліотек Півдня та Сходу України

Культура 11:43, 08.07, 2015

Сьогодні з Івано-Франківська відправили на Схід та Південь України чергову партію книг. Цього разу в рамках акції "Великдень української книги" збирали дитячу літературу.

Вдалося зібрати близько семи тисяч книг, які відправляться в Краматорськ, Херсон та Миколаїв – це 55 ящиків загальною вагою в кілька тонн. Проте виникла проблема з передачею їх у тамтешні бібліотеки, пише Стик.

"Наші волонтери, як виявилось, не планували поїздок у ці міста. Ми звертались до різних організацій, зокрема до "Нової Пошти", але не знайшли там підтримки. Але згодом нам допомогла "Укрпошта", долучившись до проведення цієї акції та погодившись передати цю літературу на Схід та Південь. І сьогодні книжки поїдуть у Київ, а звідти – в Краматорськ, Херсон та Миколаїв",  розповів директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Ігор Дебенко.

Серед зібраної літератури абсолютну більшість складає сучасна дитяча українська книга  орієнтована на юних читачів, у тому числі на сиріт. Також до партії входить близько 50 аудіодисків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: