fbpx

Франківців кличуть на "Велодень"

Стиль життя 09:07, 22.05, 2016

​У суботу, 28 травня 2016 року, в рамках всеукраїнської акції "Велодень" в Івано-Франківську відбудеться масовий пробіг вулицями міста.

У пробігу візьмуть участь члени міських велоклубів, велосипедисти Івано-Франківська та гості з інших міст області. Аналогічні пробіги відбудуться у всіх великих містах України.

Стартує велопробіг з площі перед будівлею ОДА (вул. Грушевського, 21). Маршрут пролягатиме основними вулицями міста та завершиться біля міського озера, перед сценою.

Завданнями велопробігу є:

– заявити про право велосипедистів вільно й комфортно пересуватися вулицями міста;

–  закликати інших мешканців пересідати на цей екологічно безпечний і здоровий вид транспорту;

– заявити, що велосипедисти і автотранспорт є рівноправними учасниками дорожнього руху, та закликати водіїв авто до взаємоповаги на дорогах міста і за його межами;

– довести міській владі, що велосипедистів є багато і що з їхніми правами треба рахуватися – принаймні шляхом встановлення велопарковок у громадських місцях та хоча б мінімальної кількості велодоріжок у центрі міста.

Кількість велосипедистів в Івано-Франківську постійно зростає, а щорічний пробіг до Велодня набуває масштабності. Тому, беручи до уваги тогорічний велопробіг, у якому взяли участь близько 1036 роверистів, цього разу очікується велоколона з 1500 або й більше учасників.

До акції може приєднатися кожен охочий, хто має велосипед і хоче заявити про своє право комфортно пересуватися на ньому по вулицях міста.

Організаторами цьогорічного велопробігу є: клуб "Velo-Stalker", магазин-майстерня "Велохата", ІТ компанії "Eleks" та "SoftServe". 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: