fbpx

Франківців просять підтримати проект відпочинкової зони для мешканців геріатричного пансіонату

Суспільство 16:59, 25.04, 2019

В Івано-Франківську триває голосування за проекти "Бюджету участі". Серед проектів і облаштування реабілітаційно-відпочинкової зони "Живи на повну!" на території Івано-Франківського геріатричного пансіонату.

В Івано-Франківському геріатричному пансіонаті проживає близько 200 мешканців – як людей похилого віку, так і осіб з інвалідністю  та працює 109 осіб персоналу. Жителів пансіонату відвідують гості – рідні, друзі, знайомі, волонтери, які залюбки проводили б з ними час на свіжому повітрі. На цей час територія пансіонату потребує благоустрою, оскільки кількість відпочинкових місць є недостатньою.

"Наші підопічні не мають можливості відвідувати парки, сквери. Ми хочемо надати їм змогу комфортно відпочивати, тому плануємо в зоні перед будівлею пансіонату, де ростуть 40-50-річні дуби, сосни, смереки, встановити два шахові столи, тенісний бетонний стіл, лавочки, доріжки – рекреаційну зону. Добро можна творити дуже просто – проголосувавши на сайті МВК за наш проект", – розповідає директор геріатричного пансіонату Віталій Яворський.

Проголосувати за проект можна за посиланням >>

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: