fbpx

Франківців з концерту у День Незалежності тролейбуси безплатно відвезуть додому

Суспільство 15:51, 22.08, 2017

24 серпня КП "Електроавтотранс" ІФ забезпечить вечірній доїзд мешканців після завершення концерту "Територія Незалежних", який відбуватиметься з нагоди Дня Незалежності.

Пасажирів, яким необхідно буде дістатися мікрорайонів "Каскад", "Позитрон", вул. Юності ("Пресмаш"), спарені тролейбуси-"гармошки" чекатимуть біля перехрестя вул. Бандери – Незалежності (поблизу ЦНТІ).

Два тролейбуси №7 їхатимуть на "Каскад" (відправлення о 22:28 та 22:30), один №3 на "Родон" (відправлення о 22:25) та ще один №2 на "Пресмаш" (відправлення о 22:30).

А пасажирів, які хочуть їхати на Європейську площу (та прилеглі вулиці), а також в мікрорайон "Пасічна", тролейбуси чекатимуть на зупинці "готель "Надія". Два спарених тролейбуси №1 відправлятимуться о 22:25 та 22:30. Один тролейбус №8 на Європейську площу поїде о 22:28.

Проїзд для всіх пасажирів цих спецрейсів буде безкоштовним.

"Звертаємо Вашу увагу, що час відправлення вказаний орієнтовний, під час посадки відправлення здійснюватиметься відповідно до наповненості транспортних засобів", – наголосили в КП "Електроавтотранс".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: