fbpx

Франківців закликають долучитися до відзначення Міжнародного Дня Миру

Суспільство 21:16, 13.09, 2016

21 вересня світова спільнота відзначатиме День Миру, який є символом відмови від воєнних протистоянь та насильства. У цей день всі українці матимуть можливість долучитись до участі у Всеукраїнській акції до Міжнародного Дня Миру.

Громадські активісти закликають національно-культурні товариства, ініціативні групи, громадські організації, державні, освітні та релігійні установи з різних регіонів України долучитися до проведення міжрегіональної акції задля налагодження порозуміння та діалогу всередині українського суспільства.

Міжнародний День Миру є днем глобального припинення вогню та відмови від насильства. В багатьох країнах світу проходить Хода Миру та інші заходи, учасники яких висловлюють безумовну підтримку Організації Об’єднаних Націй у її роботі, спрямованій на мир у всьому світі.

Для більшості з нас мир є повсякденністю. Однак тисячі людей у сучасному світі, які живуть в умовах нестабільності та страху, цей дар – не більше як мрія. Цей день покликаний не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.

Долучитися до міжрегіональної акції може кожен, організувавши захід (акцію/флешмоб/відеопокази/виставки/соціальні ролики тощо), направлений на розбудову діалогу та примирення в регіонах України.

Кожне місто, організація, заклад, ініціативна група, які бажають взяти участь в акції, повинні заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/DUzZWVydZaiTbNpG2 або зв’язатись з координаторами. Зареєстровані активності будуть позначені на інтерактивній мапі Всеукраїнської акції до Дня Миру: http://goo.gl/vwPptd .

Ініціаторами акції виступають активісти Молодіжної організації СТАН та учасники інтеграційного табору "Міжкультурна лабораторія 2016", заходи яких відбудуться в рамках проекту "Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України" за підтримки National Endowment for Democracy (NЕD).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: