fbpx

Франківців закликають вносити пропозиції до Стратегії розвитку міста на 10 років

Суспільство 21:30, 12.09, 2017

Івано-Франківськ за крок до затвердження Стратегії розвитку міста на найближчі 10 років.

Стратегія розробляється за підтримки проекту "Проміс" за фінансової підтримки уряду Канади. Основні пріоритети до 2028 року вже незабаром затвердять на сесії міської ради. Наразі приймаються пропозиції цікавих проектів, передає прес-служба МВК. 

Івано-Франківськ став одним з перших міст в Україні, який ще в 1999 році отримав стратегію розвитку на 10 років. Тепер розроблено новий план до 2028 року. За словами міського голови Руслана Марцінківа, подібний документ дозволить громаді побачити, наскільки виконується задумане, а також вносити свої зауваження. З пропозиціями можна звертатися в управління економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківської міської ради.

План розвитку міста будуть реалізовувати за 4 ключовими напрямками: місто підтримки інвестицій та розвитку бізнесу; місто енергоефективної та дружньої до довкілля інфраструктури; місто відкритої влади і сучасного управління; місто якісної освіти, медицини, різноформатного культурного середовища. 

До кожного розділу напрацьовані конкретні плани, задання, а також подані проекти та пропозиції для досягнення поставлених цілей.
 
Міський голова Руслан Марцінків наголосив, що прийняття такого документа  надзвичайно важлива і концептуальна річ, адже фактично визначає долю міста.
"Ми хочемо, аби Івано-Франківськ був комфортним та затишним для своїх мешканців та гостей. Нам важливо визначитися з пріоритетами та чітко дотримуватися поставлених завдань. Спільне бачення допоможе нам у цьому", – пояснив міський голова. 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: