п'ятниця, 18 січня

Франківців закликають вийти на акцію проти заїжджого цирку, де експлуатують тварин

Акцію протесту "За цирк без тварин" планують провести в суботу, 19 травня, на стоянці біля "Арсену".
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду

В суботу, 19 травня, о 16:00 в Івано-Франківську пройде акція за цирк без тварин. Організовує її UAnimals.

"Ми вимагаємо від заїжджого цирку дотримання локальної заборони на тварин і закликаємо владу країни заборонити експлуатацію звірів на державному рівні. Поки розвинені країни все більше відмовляються від експлуатації тварин в цирках, Україна продовжує на державному рівні підтримувати і фінансувати знущання. 

Долучайтеся! Разом доб’ємося законодавчої заборони експлуатації тварин в цирках", – закликали франківців організатори.

У франківців є вагома підстава підтримати акцію. Сьогодні, у четвер, 17 травня, вступають у дію нові Правила благоустрою Івано-Франківська. Пункт 14.7 говорить про те, що "На території міста Івано-Франківська заборонене надання послуг пересувних цирків з тваринами".

"Дякуємо всім нашим друзям, зоозахисникам та просто адекватним людям, хто голосував за електронні петиції, ходив на всеукраїнські марші за права тварин, вносив зміни в Правила благоустрою та активно звертав увагу на те, що у XXI столітті утримувати тварин для розваги – це дико. Крокодили, єноти, нутрії та пітон – це також дикі тварини. Цирк, який зараз приїхав, має серед "артистів" цих тварин", – обґрунтували акцію протесту.

Нагадаємо, у жовтні минулого року в Івано-Франківську пройшов  марш за права тварин. Сотня франківців пройшлись "стометрівкою", вигукуючи гасла "Франківськ за права тварин" та "Цирк без тварин".

КОМЕНТУВАТИ