fbpx

Франківцям показали творчі роботи молоді з особливими потребами

Суспільство 14:31, 09.12, 2015

Сьогодні, 9 грудня, в приміщенні "Гранд кафе" кінотеатру "Люм’єр" відбувся обласний фестиваль творчих робіт молоді з особливими потребами "Горицвіт".

Фестиваль організовано для прикарпатської молоді з особливими потребами. Захід ще раз переконав, що люди з особливими потребами здатні творити неймовірні речі. На жаль, на сьогодні існує проблема з приміщенням, у якому могли б займатися люди з особливими потребами, пише "Галицький кореспондент".
 
"У комунальній власності є такі приміщення. Я говорив з теперішнім міським головою Русланом Марцінківим, ще коли він був лише кандидатом у мери. Він знає про цю проблему й обіцяв посприяти", – заявив Василь Стефанишин, директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Для присутніх організували концерт, на якому виступали учасники фестивалю з віршами та піснями. Також у кафе облаштували виставку ручних робіт молоді з особливими потребами з усієї області.
 
"Я займаюсь бісероплетінням, а також вишиваю сорочки та образи. Це я роблю і для продажу, і для себе. Завдяки цьому заняттю я особисто розвиваюсь і ще заробляю", – розповіла 22-річна Марія Іванців з Галицького району.
Також на фестиваль завітав заступник голови Івано-Франківської ОДА Ігор Пасічняк. Він подякував організаторам та учасникам заходу.
"Ви для нас є прикладом того, як потрібно чинити у складній ситуації. Треба не опускати рук, не розчаровуватись, а діяти. Ми захоплюємось вами, ми любимо вас і намагатимемося зробити ваше життя трохи кращим", – зазначив Ігор Пасічняк.
Всі учасники по завершенню фестивалю отримали пам’ятні подарунки.
 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: